Hilde HAWLICEK : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 17-01-1995 : Skupina Strany európskych socialistov - Členka
  • 18-01-1995 / 08-02-1995 : Skupina Strany európskych socialistov - Podpredsedníčka
  • 09-02-1995 / 10-11-1996 : Skupina Strany európskych socialistov - Podpredsedníčka
  • 11-11-1996 / 03-02-1997 : Skupina Strany európskych socialistov - Podpredsedníčka
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Skupina Strany európskych socialistov - Členka

Národné strany 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Rakúsko)
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Rakúsko)

Podpredsedníčka 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá

Člen 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskou úniou (ACP-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre práva žien

Náhradníčka 

  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Výbor pre zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 21-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pre práva žien
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Madarsko