Axel ANDERSSON : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen

Národné strany 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Švédsko)

Člen 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s Južnou Afrikou
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Výbor pre regionálnu politiku
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegácia pre vztahy s Južnou Afrikou

Náhradník 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy