Bengt HURTIG : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 19-01-1995 : Konfederatívna skupina Európska zjednotená lavica - Člen
  • 20-01-1995 / 08-10-1995 : Konfederálna skupina Zjednotenej Európskej ľavice - Severská zelená ľavica - Člen predsedníctva

Národné strany 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Vänsterpartiet (Švédsko)

Člen 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s Ruskom
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Výbor pre inštitucionálne záležitosti
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegácia pre vztahy s Ruskom

Náhradník 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Výbor pre regionálnu politiku