Birgitta AHLQVIST : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Skupina Strany európskych socialistov - Členka
  • 09-10-1995 / 04-10-1998 : Skupina Strany európskych socialistov - Členka

Národné strany 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Švédsko)
  • 09-10-1995 / 04-10-1998 : Socialdemokratiska arbetarepartiet (Švédsko)

Podpredsedníčka 

  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá

Člen 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s Ruskom
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Výbor pre práva žien
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s Ruskom
  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Výbor pre práva žien

Náhradníčka 

  • 19-01-1995 / 27-10-1995 : Výbor pre sociálne záležitosti a zamestnanost
  • 16-11-1995 / 15-01-1997 : Výbor pre právne záležitosti a práva obcanov
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Ruskom
  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Výbor pre regionálnu politiku
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegácia pre vztahy s Ruskom
  • 01-12-1997 / 04-10-1998 : Delegácia pre Parlamentný kooperacný výbor EÚ-Rusko