Monica Stefania BALDI : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina Forza Europa - Členka
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Skupina Únia pre Európu - Členka
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Skupina Únia pre Európu - Členka predsedníctva
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Členka

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Taliansko)

Podpredsedníčka 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá

Člen 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskou úniou (ACP-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskou úniou (ACP-EU)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskou úniou (ACP-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre práva žien
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskou úniou (ACP-EU)

Náhradníčka 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre práva žien
  • 16-01-1997 / 22-01-1997 : Výbor pre regionálnu politiku
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela