Corrado AUGIAS : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 31-12-1998 : Partito democratico della sinistra (Taliansko)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Democratici di Sinistra (Taliansko)

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre petície
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s Izraelom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s Izraelom
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Izraelom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre petície
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s Izraelom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s Izraelom

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre regionálnu politiku
  • 16-01-1997 / 17-07-1997 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy
  • 17-07-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre obcianske slobody a vnútorné záležitosti