Claudio AZZOLINI : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina Forza Europa - Člen
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Skupina Únia pre Európu - Člen
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Skupina Únia pre Európu - Podpredseda
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Skupina Únia pre Európu - Predseda
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Člen predsedníctva

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Taliansko)

Podpredseda 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Malta
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Malta

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre regionálnu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre regionálnu politiku

Náhradník 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre rokovací poriadok, overovanie poverovacích listín a imunity
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Výbor pre Zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Výbor pre Zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku