Gerardo BIANCO : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Člen
  • 29-11-1994 / 08-05-1995 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Člen predsedníctva
  • 09-05-1995 / 19-07-1999 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Člen

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partito popolare italiano (Taliansko)

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Malta
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Malta
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre Zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Malta

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá