David John Alfred HALLAM : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Spojené kráľovstvo)

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre polnohospodárstvo a rozvoj vidieka
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s Izraelom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s Izraelom
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Slovenská republika
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre polnohospodárstvo a rozvoj vidieka
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Slovenská republika

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre regionálnu politiku
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Izraelom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre rozpocty
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s Izraelom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s Izraelom