Stelios ARGYROS : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Člen
  • 29-11-1994 / 19-01-1997 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Člen predsedníctva
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Člen

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nea Dimokratia (Grécko)

Člen 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Docasný výbor pre zamestnanost
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre výskum, technologický rozvoj a energiu
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy so Spojenými štátmi
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy so Spojenými štátmi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre výskum, technologický rozvoj a energiu

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ázie a Juhoázijským združením pre regionálnu spoluprácu (SAARC)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Ceská republika
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ázie a Juhoázijským združením pre regionálnu spoluprácu (SAARC)
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ázie a Juhoázijským združením pre regionálnu spoluprácu (SAARC)