Jean BAGGIONI : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina Európskej demokratickej aliancie - Člen
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Skupina Únia pre Európu - Člen

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Francúzsko)

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre regionálnu politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s krajinami Mashrequ a štátmi Perzského zálivu
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s Mashreqskými krajinami a štátmi Perzského zálivu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre regionálnu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Cyprus

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre rozpocty
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre dopravu a turistiku
  • 18-02-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Estónskom
  • 14-10-1997 / 15-06-1998 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Estónsko