Gérard d'ABOVILLE : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina Európskej demokratickej aliancie - Člen
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Skupina Únia pre Európu - Člen

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Francúzsko)

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre rybolovné oblasti
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s clenskými štátmi ASEAN, juhovýchodnej Ázie a Kórejskou republikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s clenskými štátmi ASEAN, juhovýchodnej Ázie a Kórejskou republikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre rybolovné oblasti
  • 21-02-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy so Slovinskom
  • 24-02-1999 / 20-07-1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Slovinsko

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s clenskými štátmi ASEAN, juhovýchodnej Ázie a Kórejskou republikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s clenskými štátmi ASEAN, juhovýchodnej Ázie a Kórejskou republikou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s clenskými štátmi ASEAN, juhovýchodnej Ázie a Kórejskou republikou