Renate Charlotte HEINISCH : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Členka

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Nemecko)

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Litvou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Litva

Náhradníčka 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre výskum, technologický rozvoj a energiu
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre práva žien
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky a MERCOSUR
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre výskum, technologický rozvoj a energiu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre práva žien
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Turecko
  • 20-02-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre petície
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky a MERCOSUR
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky a MERCOSUR