Staffan BURENSTAM LINDER : 5. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 20-07-1999 / 15-04-2000 : Skupina Európskej ľudovej strany (kresťanských demokratov) a Európskych demokratov - Člen

Národné strany 

  • 20-07-1999 / 15-04-2000 : Moderata samlingspartiet (Švédsko)

Člen 

  • 21-07-1999 / 15-04-2000 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti
  • 06-10-1999 / 15-04-2000 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Lotyšsko

Náhradník 

  • 21-07-1999 / 15-04-2000 : Výbor pre zamestnanost a sociálne záležitosti

all-activities 

Príspevky do plenárnych rozpráv 
Prejavy počas plenárnych schôdzí a písomné vyhlásenia týkajúce sa plenárnych rozpráv. článok 204článok 171 ods. 11