Karl HABSBURG-LOTHRINGEN : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Člen

Národné strany 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Österreichische Volkspartei (Rakúsko)

Člen 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Bulharsko
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s juhovýchodnou Európou
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s juhovýchodnou Európou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s juhovýchodnou Európou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s juhovýchodnou Európou

Náhradník 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pre regionálnu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre právne záležitosti a práva obcanov
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Bulharsko