Sirkka-Liisa ANTTILA : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : Skupina Európskej liberálnej, demokratickej a reformnej strany - Členka

Národné strany 

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : Suomen Keskusta (Fínsko)

Člen 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pre polnohospodárstvo a rozvoj vidieka
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Výbor pre polnohospodárstvo a rozvoj vidieka

Náhradníčka 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pre práva žien
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Lotyšskom
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 14-10-1997 / 30-03-1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Lotyšsko