Raimo ILASKIVI : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Člen

Národné strany 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Kansallinen Kokoomus (Fínsko)

Člen 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Madarsko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku

Náhradník 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pre rozpocty
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pre obcianske slobody a vnútorné záležitosti
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy so Spojenými štátmi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy so Spojenými štátmi
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy so Spojenými štátmi