Stéphane BUFFETAUT : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 20-07-1997 / 19-07-1999 : Skupina Nezávislých za Európu národov - Člen

Národné strany 

  • 20-07-1997 / 19-07-1999 : Mouvement pour la France (Francúzsko)

Člen 

  • 19-09-1997 / 14-05-1998 : Výbor pre obcianske slobody a vnútorné záležitosti
  • 13-03-1998 / 19-07-1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Malta
  • 14-05-1998 / 19-07-1999 : Výbor pre právne záležitosti a práva obcanov

Náhradník 

  • 19-09-1997 / 14-05-1998 : Výbor pre právne záležitosti a práva obcanov
  • 19-09-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre zamestnanost a sociálne záležitosti
  • 22-10-1997 / 13-03-1998 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Malta
  • 22-10-1997 / 19-07-1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Slovenská republika
  • 14-05-1998 / 19-11-1998 : Výbor pre obcianske slobody a vnútorné záležitosti