Jozef HERIBAN : 5. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 09-09-2003 / 30-04-2004 : Skupina Európskej liberálnej, demokratickej a reformnej strany - Pozorovateľ
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Skupina Európskej liberálnej, demokratickej a reformnej strany - Člen

Národné strany 

  • 09-09-2003 / 30-04-2004 : Aliancia nového občana (Slovensko)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Aliancia nového občana (Slovensko)

Člen 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Výbor pre hospodárske a menové veci

Pozorovateľ 

  • 25-09-2003 / 30-04-2004 : Výbor pre hospodárske a menové veci