Corina CREȚU : 8. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Skupina progresívnej aliancie socialistov a demokratov v Európskom parlamente - Členka

Národné strany 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Partidul Social Democrat (Rumunsko)

Podpredsedníčka 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Európsky parlament

Člen 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Predsedníctvo Európskeho parlamentu
  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Výbor pre zamestnanosť a sociálne veci
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Delegácia pre vzťahy s Izraelom
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Delegácia pri Parlamentnom zhromaždení Únie pre Stredozemie

Náhradníčka 

  • 08-07-2014 / 31-10-2014 : Výbor pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Delegácia pri Parlamentnom výbore pre stabilizáciu a pridruženie EÚ – Srbsko

Hlavné parlamentné činnosti 

Príspevky do plenárnych rozpráv 
Prejavy počas plenárnych schôdzí a písomné vyhlásenia týkajúce sa plenárnych rozpráv. článok 194článok 162 ods. 11

Návrhy uznesení 
Návrhy uznesení sa týkajú aktuálnych otázok a predkladajú sa na žiadosť výboru, politickej skupiny alebo najmenej 5 % poslancov. Hlasuje sa o nich v pléne. Články 123, 128, 130b a 135

Vyhlásenia 

Prehlásenie o príjmoch z mimoposlaneckých aktivít