Heribert BARRERA I COSTA : 3. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 21-03-1991 / 18-07-1994 : Skupina Rainbow (Dúha) v Európskom parlamente - Člen

Národné strany 

  • 21-03-1991 / 18-07-1994 : Coalición por la Europa de los Pueblos: Esquerra Republicana de Catalunya (ERC) (Španielsko)

Člen 

  • 15-04-1991 / 14-01-1992 : Výbor pre mládež, kultúru, vzdelanie, médiá a šport
  • 10-06-1991 / 14-01-1992 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegácia pre vztahy s Estónskom, Lotyšskom a Litvou
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegácia pre vztahy s Estónskom, Lotyšskom a Litvou
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegácia pre vztahy s Estónskom, Lotyšskom a Litvou