Michel BARNIER : 7. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 14-07-2009 / 09-02-2010 : Poslanecký klub Európskej ľudovej strany (Kresťanských demokratov) - Člen predsedníctva

Národné strany 

  • 14-07-2009 / 09-02-2010 : Union pour un Mouvement Populaire (Francúzsko)

Člen 

  • 16-07-2009 / 09-02-2010 : Výbor pre ústavné veci
  • 16-09-2009 / 09-02-2010 : Delegácia pre vzťahy s krajinami južnej Ázie

Náhradník 

  • 16-07-2009 / 09-02-2010 : Výbor pre vnútorný trh a ochranu spotrebiteľa
  • 16-07-2009 / 09-02-2010 : Výbor pre petície

all-activities 

Návrhy uznesení 
Poslanci môžu predložiť individuálne návrhy uznesení týkajúce sa záležitostí patriacich do rámca činností EÚ. Takýto návrh sa postúpi gestorskému výboru na preskúmanie. Článok 143

Vyhlásenia 

Prehlásenie o príjmoch z mimoposlaneckých aktivít