Leonidas BOURNIAS : 1. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : nezaradení poslanci
  • 02-11-1981 / 08-03-1982 : Skupina Európskej ludovej strany (Krestansko-demokratická skupina) - Člen
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Skupina Európskej ludovej strany (Krestansko-demokratická skupina) - Člen predsedníctva

Národné strany 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Nea Dimokratia (Grécko)
  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Nea Dimokratia (Grécko)

Člen 

  • 16-01-1981 / 23-07-1984 : Výbor pre politické záležitosti
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegácia pre vztahy s Cyprom