Gloria D. HOOPER : 1. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Európska demokratická skupina - Členka

Národné strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Spojené kráľovstvo)

Podpredsedníčka 

  • 24-11-1983 / 23-07-1984 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela

Člen 

  • 20-07-1979 / 23-11-1983 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela
  • 14-10-1981 / 23-07-1984 : Výbor pre preverovanie situácie žien v Európe
  • 11-10-1982 / 23-07-1984 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegácia pre spolocný výbor - Európsky parlament/Španielske kortesy