Gérard ISRAEL : 1. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 16-05-1980 / 23-07-1984 : Skupina Európskych pokrokových demokratov - Člen

Národné strany 

  • 16-05-1980 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Francúzsko)

Člen 

  • 26-06-1980 / 20-01-1982 : Výbor pre mládež, kultúru, vzdelanie, informácie a šport
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu