William J. HOPPER : 1. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Európska demokratická skupina - Člen

Národné strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Spojené kráľovstvo)

Podpredseda 

  • 27-09-1982 / 23-07-1984 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti

Člen 

  • 20-07-1979 / 26-09-1982 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti