Brian H. HORD : 1. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Európska demokratická skupina - Člen

Národné strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Spojené kráľovstvo)

Člen 

  • 20-07-1979 / 10-07-1980 : Výbor pre rozpocty
  • 11-07-1980 / 23-07-1984 : Výbor pre polnohospodárstvo