Ioannis HARALAMPOPOULOS : 1. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Skupina socialistov - Člen

Národné strany 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Panellinio Socialistiko Kinima (Grécko)

Člen 

  • 09-02-1981 / 18-10-1981 : Výbor pre politické záležitosti
  • 01-09-1981 / 18-10-1981 : Výbor pre polnohospodárstvo