Niels Jørgen HAAGERUP : 1. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina liberálov a demokratov - Člen

Národné strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Venstre (Dánsko)

Podpredseda 

  • 16-09-1980 / 20-01-1982 : Výbor pre politické záležitosti
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pre politické záležitosti

Člen 

  • 20-07-1979 / 15-09-1980 : Výbor pre politické záležitosti
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegácia pre vztahy so Spojenými štátmi