Willem ALBERS : 1. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina socialistov - Člen

Národné strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partij van de Arbeid (Holandsko)

Člen 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pre dopravu
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegácia pre vztahy s Juhosláviou