Vincent F.M. ANSQUER : 1. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina Európskych pokrokových demokratov - Člen

Národné strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Francúzsko)

Predseda 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu

Člen 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pre rozpocty