Gaetano ARFE' : 1. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina socialistov - Člen

Národné strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito socialista italiano (Taliansko)

Člen 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pre mládež, kultúru, vzdelanie, informácie a šport
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegácia pre spolocný výbor Európskeho parlamentu/Portugalského parlamentu