Mechthild von ALEMANN : 3. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina liberálov a demokratických reformistov - Podpredsedníčka

Národné strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Freie Demokratische Partei (Nemecko)

Člen 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pre sociálne záležitosti, zamestnanost a pracovné prostredie
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pre dopravu a turistiku
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegácia pre vztahy s Juhosláviou
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegácia pre vztahy s Albánskom, Bulharskom a Rumunskom
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre sociálne záležitosti, zamestnanost a pracovné prostredie
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegácia pre vztahy s Albánskom, Bulharskom a Rumunskom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegácia pre vztahy s Albánskom, Bulharskom a Rumunskom