Lara COMI
  • Lara
    COMI
  • Poslanecký klub Európskej ľudovej strany (Kresťanských demokratov)
  • Podpredsedníčka
  • Taliansko Forza Italia
  • Dátum narodenia: 18. február 1983, Garbagnate Milanese

Politické skupiny

  • 14.07.2009 / 30.06.2014 : Poslanecký klub Európskej ľudovej strany (Kresťanských demokratov) - Členka
  • 01.07.2014 ... : Poslanecký klub Európskej ľudovej strany (Kresťanských demokratov) - Podpredsedníčka

Národné strany

  • 14.07.2009 / 26.01.2014 : Il Popolo della Libertà (Taliansko)
  • 27.01.2014 / 30.06.2014 : Forza Italia (Taliansko)
  • 01.07.2014 ... : Forza Italia (Taliansko)

Podpredsedníčka

  • 16.07.2009 / 18.01.2012 : Výbor pre vnútorný trh a ochranu spotrebiteľa

Členka

  • 16.09.2009 / 04.07.2010 : Delegácia pre vzťahy s Afganistanom
  • 05.07.2010 / 30.06.2014 : Delegácia pri Spoločnom parlamentnom výbore EÚ – Mexiko
  • 05.07.2010 / 30.06.2014 : Delegácia pri Euro-latinskoamerickom parlamentnom zhromaždení
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Výbor pre vnútorný trh a ochranu spotrebiteľa
  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Výbor pre vnútorný trh a ochranu spotrebiteľa
  • 14.07.2014 ... : Delegácia pre vzťahy so Spojenými štátmi americkými
  • 19.01.2017 ... : Výbor pre vnútorný trh a ochranu spotrebiteľa

Náhradníčka

  • 16.07.2009 / 18.01.2012 : Výbor pre priemysel, výskum a energetiku
  • 16.09.2009 / 07.04.2013 : Delegácia pri Parlamentnom výbore pre spoluprácu EÚ – Rusko
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Výbor pre priemysel, výskum a energetiku
  • 08.04.2013 / 30.06.2014 : Delegácia pre vzťahy so Spojenými štátmi americkými
  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Výbor pre hospodárske a menové veci
  • 21.01.2016 / 04.04.2017 : Vyšetrovací výbor vo veci merania emisií v automobilovom priemysle
  • 19.01.2017 ... : Výbor pre hospodárske a menové veci
  • 02.02.2017 ... : Delegácia pri Spoločnom parlamentnom výbore EÚ – Čile
  • 02.02.2017 ... : Výbor pre priemysel, výskum a energetiku
  • 02.05.2017 ... : Delegácia pri Euro-latinskoamerickom parlamentnom zhromaždení

Parlamentné činnosti v pléne – 7. volebné obdobie

Vystúpenia na plenárnych schôdzach

907

Úloha vysielacích médií pri zobrazovaní EÚ a jej hodnôt (A7-0248/2014 - Graham Watson)

03-04-2014 P7_CRE-REV(2014)04-03(9.5)

Hladina hluku motorových vozidiel (A7-0239/2014 - Miroslav Ouzký)

03-04-2014 P7_CRE-REV(2014)04-03(9.6)

Uplatňovanie a presadzovanie pravidiel medzinárodného obchodu (A7-0308/2013 - Niccolò Rinaldi)

03-04-2014 P7_CRE-REV(2014)04-03(9.8)

Dovoz ryže s pôvodom v Bangladéši (A7-0304/2013 - Paul Murphy)

03-04-2014 P7_CRE-REV(2014)04-03(9.9)

Zdravotnícke pomôcky (A7-0324/2013 - Dagmar Roth-Behrendt)

03-04-2014 P7_CRE-REV(2014)04-03(9.10)

Správy – v úlohe spravodajcu

1

Správy – v úlohe tieňového spravodajcu

3

Stanoviská – v úlohe spravodajcu

3

STANOVISKO k návrhu nariadenia Európskeho parlamentu a Rady o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (všeobecné nariadenie o ochrane údajov)

IMCO
28-01-2013 IMCO_AD(2013)496497

STANOVISKO k zelenej knihe s názvom Od výziev k príležitostiam: Vytváranie spoločného strategického rámca financovania výskumu a inovácií v EÚ

IMCO
14-07-2011 IMCO_AD(2011)467030

NÁVRH STANOVISKA k revízii smernice o všeobecnej bezpečnosti výrobkov a dohľadu nad trhom

ITRE
09-12-2010 ITRE_AD(2010)450905

Stanoviská – v úlohe tieňového spravodajcu

5

STANOVISKO k reindustrializácii Európy s cieľom podporiť konkurencieschopnosť a udržateľnosť

IMCO
06-05-2013 IMCO_AD(2013)504038

STANOVISKO k téme Európa ako popredná svetová destinácia cestovného ruchu – nový politický rámec pre európsky cestovný ruch

IMCO
01-03-2011 IMCO_AD(2011)454711

STANOVISKO k internetu vecí

IMCO
28-04-2010 IMCO_AD(2010)439302

STANOVISKO k únii pre Stredozemie

ITRE
08-04-2010 ITRE_AD(2010)439273

STANOVISKO o správe o politike hospodárskej súťaže za rok 2008

ITRE
04-02-2010 ITRE_AD(2010)430944

Návrhy uznesení

4

Písomné vyhlásenia

2

Písomné vyhlásenie o slobode utláčaných menšín a národov

13-01-2014 P7_DCL(2014)0004 Premlčané

Podrobnosti

Roberta ANGELILLI , Edward MCMILLAN-SCOTT , Lara COMI , Niccolò RINALDI , Ramon TREMOSA i BALCELLS , Silvia COSTA , László SURJÁN , David CASA , Alfredo ANTONIOZZI , Marc TARABELLA , Carlo CASINI

Dátum začatia : 13-01-2014
Platné do : 13-04-2014
Počet signatárov : 38 - 14-04-2014

Písomné vyhlásenie o ustanovení Európskeho dňa dieťaťa

18-01-2010 P7_DCL(2010)0003 Premlčané

Podrobnosti

Lara COMI , Andreas SCHWAB , Jolanta Emilia HIBNER , Anna Maria CORAZZA BILDT , Christophe BÉCHU

Dátum začatia : 18-01-2010
Platné do : 04-06-2010
Počet signatárov : 338 - 04-06-2010

Parlamentné otázky

172

  Application of Directive 2011/24/EU

16-04-2014 E-004953/2014 Komisia

  European Health Insurance Card

16-04-2014 E-004952/2014 Komisia

  VP/HR - Crimean Tatars

10-04-2014 E-004451/2014 Komisia

  Limiting the capacity of firearms

07-04-2014 E-004316/2014 Komisia

  Trade secrets

04-04-2014 E-004211/2014 Komisia

  9x19 (Parabellum) weapons calibre

18-03-2014 E-003187/2014 Komisia

  Authorisation of nutrition and health claims provided for by the EFSA: what cost to SMEs?

17-03-2014 E-003084/2014 Komisia

  VP/HR - Rights of women detained in Egypt

07-03-2014 E-002713/2014 Komisia

Vyhlásenia (7. volebné obdobie)

Prehlásenie o príjmoch z mimoposlaneckých aktivít

Kontakty

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    10E101
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T10091
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Poštová adresa

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 10E101
    1047 Brussels