Antonio IODICE : 3. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 14-06-1990 : Skupina Európskej ludovej strany (Krestansko-demokratická skupina) - Podpredseda
  • 15-06-1990 / 18-07-1994 : Skupina Európskej ludovej strany (Krestansko-demokratická skupina) - Člen

Národné strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Taliansko)

Člen 

  • 26-07-1989 / 15-09-1989 : Výbor pre regionálnu politiku a regionálne plánovanie
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou
  • 15-01-1992 / 18-12-1992 : Výbor pre obcianske slobody a vnútorné záležitosti
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou

Náhradník 

  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky
  • 15-01-1992 / 06-01-1994 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky
  • 18-12-1993 / 18-07-1994 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky