Vincenzo BETTIZA : 3. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistov - Člen
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen

Národné strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partito socialista italiano (Taliansko)

Predseda 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou
  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou

Člen 

  • 26-07-1989 / 12-10-1990 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy
  • 26-10-1990 / 14-01-1992 : Výbor pre politické záležitosti
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou
  • 15-01-1992 / 12-06-1992 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy
  • 12-06-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre petície

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 26-10-1990 : Výbor pre politické záležitosti
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegácia pre vztahy s republikami Spolocenstva nezávislých štátov (CIS)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pre bezpecnost a odzbrojenie
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegácia pre vztahy s republikami Spolocenstva nezávislých štátov (CIS)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegácia pre vztahy s republikami Spolocenstva nezávislých štátov (CIS)