Renato SORU
  • Renato
    SORU
  • Skupina naprednega zavezništva socialistov in demokratov v Evropskem parlamentu
  • Član
  • Italija Partito Democratico
  • Datum rojstva: 6. avgust 1957, Sanluri (CG)

Politične skupine

  • 01.07.2014 / 09.05.2016 : Skupina naprednega zavezništva socialistov in demokratov v Evropskem parlamentu - Član
  • 10.05.2016 / 15.05.2017 : Samostojni poslanci - Član
  • 16.05.2017 ... : Skupina naprednega zavezništva socialistov in demokratov v Evropskem parlamentu - Član

Nacionalne stranke

  • 01.07.2014 ... : Partito Democratico (Italija)

Član

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Odbor za ekonomske in monetarne zadeve
  • 14.07.2014 ... : Delegacija za odnose z Izraelom
  • 14.07.2014 ... : Delegacija pri parlamentarni skupščini Unije za Sredozemlje
  • 19.01.2017 / 14.05.2017 : Odbor za notranji trg in varstvo potrošnikov
  • 15.06.2017 ... : Odbor za ekonomske in monetarne zadeve

Namestnik

  • 08.07.2014 / 09.05.2016 : Odbor za industrijo, raziskave in energetiko
  • 10.10.2014 / 09.05.2016 : Delegacija pri skupnem parlamentarnem odboru EU-Turčija
  • 19.01.2017 / 15.05.2017 : Odbor za ekonomske in monetarne zadeve

Kontakti

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    15G134
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T06123
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Poštni naslov

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 15G134
    1047 Brussels