Egon A. KLEPSCH : Tretji parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov) - Predsednik
  • 14-01-1992 / 18-07-1994 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov) - Član predsedstva

Nacionalne stranke  

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Nemčija)

Predsednik 

  • 14-01-1992 / 18-07-1994 : Evropski parlament
  • 14-01-1992 / 18-07-1994 : Predsedstvo

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za politične zadeve