Elio DI RUPO : Tretji parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 25-07-1989 / 16-12-1991 : Skupina socialistov - Član

Nacionalne stranke  

  • 25-07-1989 / 16-12-1991 : Parti socialiste (Belgija)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 10-06-1991 : Delegacija za odnose z državami Južne Amerike
  • 26-07-1989 / 16-12-1991 : Odbor za varovanje okolja, javnega zdravja in varstvo potrošnikov
  • 10-06-1991 / 16-12-1991 : Delegacija za odnose z državami Srednje Amerike in Mehiko

Namestnik 

  • 26-07-1989 / 16-12-1991 : Odbor za gospodarske in monetarne zadeve ter industrijsko politiko