Alan John DONNELLY : Peti parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 20-07-1999 / 16-01-2000 : Skupina Stranke evropskih socialistov - Podpredsednik

Nacionalne stranke  

  • 20-07-1999 / 16-01-2000 : Labour Party (Združeno kraljestvo)

Poslanci 

  • 21-07-1999 / 16-01-2000 : Odbor za gospodarske in monetarne zadeve
  • 06-10-1999 / 16-01-2000 : Delegacija za odnose s Kanado

Namestnik 

  • 22-07-1999 / 16-01-2000 : Odbor za regionalno politiko, promet in turizem

all-activities 

Prispevki k plenarnim razpravam 
Govori med plenarnim zasedanjem in pisne izjave v zvezi s plenarnimi razpravami. Člena 204 in 171(11)