Evelyne GEBHARDT : Cetrti parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Stranke evropskih socialistov - Članica

Nacionalne stranke  

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Nemčija)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za pravne zadeve in pravice državljanov
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacija za odnose z Rusijo
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacija za odnose z Rusijo
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za pravne zadeve in pravice državljanov

Namestnica 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za okolje, javno zdravje in potrošniško politiko
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za pravice žensk
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacija za odnose z Rusijo
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacija za odnose z Ljudsko republiko Kitajsko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za varovanje okolja, javnega zdravja in varstvo potrošnikov
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za pravice žensk
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Začasni odbor za spremljanje ukrepov, sprejetih na podlagi priporočil o BSE (bovini spongiformni encefalopatiji)
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegacija za odnose z Rusijo
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacija za odnose z Ljudsko republiko Kitajsko
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegacija odbora za parlamentarno sodelovanje med EU in Rusijo
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacija odbora za parlamentarno sodelovanje med EU in Rusijo
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacija za odnose z Ljudsko republiko Kitajsko

Kontakt 

  • Bruxelles 

    Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    12G306
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel
     
  • Strasbourg 

    Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T12039
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex
     
  • Poštni naslov 

    European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 12G306
    1047 Brussels
     
    Contact data: