Janusz WOJCIECHOWSKI : 8. zakonodajno obdobje 

Politične skupine 

  • 01-07-2014 / 07-05-2016 : Skupina Evropskih konservativcev in reformistov - Član

Nacionalne stranke  

  • 01-07-2014 / 07-05-2016 : Prawo i Sprawiedliwość (Poljska)

Podpredsednik 

  • 07-07-2014 / 07-05-2016 : Odbor za kmetijstvo in razvoj podeželja

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 06-07-2014 : Odbor za kmetijstvo in razvoj podeželja
  • 14-07-2014 / 07-05-2016 : Delegacija pri odborih za parlamentarno sodelovanje med EU in Kazahstanom, EU in Kirgizistanom, EU in Uzbekistanom ter EU in Tadžikistanom in za odnose s Turkmenistanom in Mongolijo

Namestnik 

  • 01-07-2014 / 07-05-2016 : Odbor za peticije
  • 14-07-2014 / 02-06-2015 : Delegacija pri skupni parlamentarni skupščini AKP-EU
  • 02-07-2015 / 07-05-2016 : Delegacija pri skupni parlamentarni skupščini AKP-EU

Izjave 

Izjava o finančnih interesih