Michel BARNIER : Sedmi parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 14-07-2009 / 09-02-2010 : Poslanska skupina Evropske ljudske stranke (Krščanskih demokratov) - Član predsedstva

Nacionalne stranke  

  • 14-07-2009 / 09-02-2010 : Union pour un Mouvement Populaire (Francija)

Poslanci 

  • 16-07-2009 / 09-02-2010 : Odbor za ustavne zadeve
  • 16-09-2009 / 09-02-2010 : Delegacija za odnose z državami južne Azije

Namestnik 

  • 16-07-2009 / 09-02-2010 : Odbor za notranji trg in varstvo potrošnikov
  • 16-07-2009 / 09-02-2010 : Odbor za peticije

all-activities 

Predlogi resolucij 
Poslanci lahko vložijo posamični predlog v zvezi z vprašanji, ki spadajo na področje dejavnosti EU. Ta predlog se posreduje pristojnemu odboru v presojo. Člen 143

Izjave 

Izjava o finančnih interesih