Magdi Cristiano ALLAM

Politične skupine

  • 14.07.2009 / 13.12.2011 : Poslanska skupina Evropske ljudske stranke (Krščanskih demokratov) - Član
  • 14.12.2011 / 26.01.2012 : Skupina Evropa svobode in demokracije - Podpredsednik/Član predsedstva
  • 27.01.2012 / 30.06.2014 : Skupina Evropa svobode in demokracije - Podpredsednik/Član predsedstva

Nacionalne stranke

  • 14.07.2009 / 01.06.2010 : Unione dei Democratici cristiani e dei Democratici di Centro (Italija)
  • 02.06.2010 / 30.06.2014 : "Io amo l'Italia" (Italija)

Podpredsednik

  • 17.09.2009 / 24.04.2012 : Delegacija za odnose z Izraelom

Član

  • 16.07.2009 / 18.01.2012 : Odbor za kulturo in izobraževanje
  • 16.09.2009 / 16.09.2009 : Delegacija za odnose z Izraelom
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Odbor za promet in turizem
  • 25.04.2012 / 30.06.2014 : Delegacija za odnose z Izraelom

Namestnik

  • 16.07.2009 / 13.12.2011 : Odbor za državljanske svoboščine, pravosodje in notranje zadeve
  • 16.09.2009 / 13.12.2011 : Delegacija v parlamentarni skupščini Unije za Sredozemlje
  • 16.09.2009 / 13.12.2011 : Delegacija za odnose z Ljudsko republiko Kitajsko
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Odbor za zaposlovanje in socialne zadeve
  • 31.01.2012 / 28.03.2012 : Delegacija za odnose z Ljudsko republiko Kitajsko
  • 29.03.2012 / 30.06.2014 : Delegacija za odnose z državami Mašreka
  • 29.03.2012 / 30.06.2014 : Delegacija v parlamentarni skupščini Unije za Sredozemlje

Parlamentarne dejavnosti na plenarnem zasedanju – sedmo zakonodajno obdobje

Govori na plenarnem zasedanju

11

Razmere na področju temeljnih pravic v Evropski uniji (2012) (razprava)

26-02-2014 P7_CRE-REV(2014)02-26(16)

Integriran okvir notranje kontrole - Zaščita finančnih interesov EU – boj proti goljufijam

02-07-2013 P7_CRE-REV(2013)07-02(23)

Poročilo o širitvi za Turčijo (razprava)

28-03-2012 P7_CRE-REV(2012)03-28(18)

Razmere v Jemnu, Bahrajnu, Siriji in Egiptu (razprava)

12-10-2011 P7_CRE-REV(2011)10-12(16)

Položaj kristjanov v zvezi s svobodo veroizpovedi (razprava)

19-01-2011 P7_CRE(2011)01-19(10)

Evropski ukrepi za žrtve terorizma (razprava)

15-12-2009 P7_CRE(2009)12-15(19)

Obramba načela subsidiarnosti – Izobešanje verskih in kulturnih simbolov na javnih mestih (razprava)

15-12-2009 P7_CRE(2009)12-15(20)

Predlogi resolucij

4

  Motion for a resolution on recent cases of violence and persecution against Christians, notably in Maaloula (Syria), Peshawar (Pakistan) and the case of Pastor Saeed Abedini (Iran)

07-10-2013 B7-0451/2013

OPOMBA: Ta predlog resolucije je na voljo le v izvirnem jeziku

Predlog resolucije o razmerah v Siriji

10-09-2013 B7-0425/2013

Predlog skupne resolucije o razmerah v Egiptu in Siriji, zlasti v krščanskih skupnostih

25-10-2011 RC-B7-0542/2011

Predlog resolucije o razmerah v Egiptu in Siriji, zlasti v krščanskih skupnostih

24-10-2011 B7-0555/2011

Pisne izjave

4

Pisna izjava o varstvu pravice mladoletnikov do vzdrževanja pristnega odnosa z obema staršema, tudi če sta razvezana ali ločena

21-10-2013 P7_DCL(2013)0019 Zastarano

Podrobnosti

Matteo SALVINI , Lorenzo FONTANA , Giancarlo SCOTTÀ , Mara BIZZOTTO , Magdi Cristiano ALLAM , Cristiana MUSCARDINI , Sergio Paolo Francesco SILVESTRIS , Oreste ROSSI , Francesco Enrico SPERONI , Marco SCURRIA , Claudio MORGANTI , Roberta ANGELILLI , Marlene MIZZI , Viorica DĂNCILĂ

Datum predložitve : 21-10-2013
Pretek roka : 21-01-2014
Število podpisnikov : 54 - 23-01-2014

Pisna izjava o boju proti prehodni hiperglikemiji med nosečnostjo

09-09-2013 P7_DCL(2013)0010 Zastarano

Podrobnosti

Rolandas PAKSAS , Juozas IMBRASAS , Justina VITKAUSKAITE BERNARD , Marc TARABELLA , Anna ROSBACH , Jaroslav PAŠKA , Tadeusz CYMAŃSKI , Jolanta Emilia HIBNER , Magdi Cristiano ALLAM , Claudio MORGANTI , Małgorzata HANDZLIK

Datum predložitve : 09-09-2013
Pretek roka : 09-12-2013
Število podpisnikov : 65 - 10-12-2013

Pisna izjava o potrebi po opustitvi eura in ponovni uvedbi nacionalnih valut

12-03-2012 P7_DCL(2012)0015 Zastarano

Podrobnosti

Mario BORGHEZIO , Magdi Cristiano ALLAM , Philippe de VILLIERS , Nigel FARAGE , Francesco Enrico SPERONI

Datum predložitve : 12-03-2012
Pretek roka : 14-06-2012
Število podpisnikov : 28 - 14-06-2012

Pisna izjava o svobodi izobešanja verskih simbolov, ki predstavljajo kulturo in identiteto naroda, na javnih mestih

23-11-2009 P7_DCL(2009)0064 Zastarano

Podrobnosti

Sergio Paolo Francesco SILVESTRIS , Mario MAURO , David-Maria SASSOLI , Mario BORGHEZIO , Magdi Cristiano ALLAM

Datum predložitve : 23-11-2009
Pretek roka : 11-03-2010
Število podpisnikov : 129 - 15-03-2010

Parlamentarna vprašanja

34

  VP/HR - Protecting the Italian-speaking community in Crimea

17-03-2014 E-003089/2014 Komisija

  Automatic retentions from foreign payments to Italy

18-02-2014 E-001845/2014 Komisija

  Quarterly report on the euro area

07-02-2014 E-001289/2014 Komisija

  Unlawful nature of the Fiscal Compact

31-01-2014 E-001012/2014 Komisija

  Recognition of certain agricultural products

18-11-2013 E-013083/2013 Komisija

  Labelling of products based on truffles

18-11-2013 E-013082/2013 Komisija

  Occupied Territories

06-11-2013 E-012580/2013 Komisija

  Reduction of TNT Express workforce in Italy

10-07-2013 E-008295/2013 Komisija

  Ban on the Syrian Islamic terrorist organisation Jabhat Al-Nusra (Victory Front)

09-07-2013 P-008210/2013 Svet

Izjave (Sedmi parlamentarni mandat)

Izjava o finančnih interesih