Iskanje

Pomočniki

Vrsta

Poslanci

A P Steuerberatungsgesellschaft mbH Plačilni zastopniki Martina MICHELS Helmut SCHOLZ Gabriele ZIMMER
A QUO S. COOP. MAD Plačilni zastopniki Marina ALBIOL GUZMÁN Javier COUSO PERMUY
Zine Dajana ABASS ALI akreditirani pomočnik Janusz KORWIN-MIKKE
Daniele ABATE Praktikanti Goffredo Maria BETTINI
ABBAS AND CO Plačilni zastopniki Amjad BASHIR
ABCD CONSULTANTS Plačilni zastopniki Emmanuel MAUREL Gilles PARGNEAUX
Mohammed ABDULLAH Izvajalci storitev Sajjad KARIM
Stephanie ABELA lokalni pomočnik Alfred SANT
Lina ABISOGHOMYAN Praktikanti Miroslav POCHE
Andrea ABONDIO lokalni pomočnik Marco ZANNI
Marta ABOUD BELLAS akreditirani pomočnik Tania GONZÁLEZ PEÑAS
Christoph ABT akreditirani pomočnik Karl-Heinz FLORENZ
ACCORD Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Plačilni zastopniki Zdzisław KRASNODĘBSKI
ACCOUNTANTSKANTOOR G WOUTERS & CO BVBA Plačilni zastopniki Hilde VAUTMANS
ACCOUNTANTSKANTOOR G. WOUTERS EN CO Plačilni zastopniki Lieve WIERINCK
ACCOUNTOR TURKU/PARGAS ex-PRETAX Plačilni zastopniki Nils TORVALDS
Coline ACH akreditirani pomočnik Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY
Susanne ACKERMANN lokalni pomočnik Christian EHLER
Ioana Catalina ACONSTANTINESEI akreditirani pomočnik Mihai ŢURCANU
AD OMNIA Izvajalci storitev Iveta GRIGULE
Biborka ADAM akreditirani pomočnik Ádám KÓSA
ADAMEC AUDIT S.R.O. Plačilni zastopniki Miroslav POCHE Stanislav POLČÁK Michaela ŠOJDROVÁ Pavel SVOBODA Tomáš ZDECHOVSKÝ
Tomas ADAMEC Praktikanti Lidia Joanna GERINGER de OEDENBERG
Christopher ADAMS lokalni pomočnik (skupina) Nigel FARAGE Raymond FINCH
Patrick Antony ADAMS akreditirani pomočnik Syed KAMALL
Anna Dorota ADAMSKA - PELESZ lokalni pomočnik Urszula KRUPA
Despoina ADAVALOGLOU lokalni pomočnik Sotirios ZARIANOPOULOS
Matteo ADDUCI akreditirani pomočnik Brando BENIFEI
ADIE TECHNICS Izvajalci storitev Jean-Paul DENANOT
Marjana Adomeit lokalni pomočnik Jens GIESEKE
ADP-AUDIT, DANE, PORADENSTVO, S.R.O. Plačilni zastopniki Eduard KUKAN Ivan ŠTEFANEC
ADV. CARSTEN KISTEIN APS Plačilni zastopniki Margrete AUKEN
ADVOCATENKANTOOR FILIP VAN BERGEN Izvajalci storitev Mark DEMESMAEKER
ADVOKATNI KANCELAR PETRASEK & SLEPICKA Izvajalci storitev Kateřina KONEČNÁ
Ana Cristina AFONSO LEITAO akreditirani pomočnik Ana GOMES
AG. CED SRL Plačilni zastopniki Marco AFFRONTE
Ameyovi AGBEMAVOR akreditirani pomočnik Maurice PONGA
Karl AGIUS akreditirani pomočnik Therese COMODINI CACHIA
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Plačilni zastopniki Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Plačilni zastopniki (skupina) Eugen FREUND Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
Matteo AGNOLETTO lokalni pomočnik Renata BRIANO
AGRAR EUROPA kft. Izvajalci storitev György HÖLVÉNYI
Amanda AHALL akreditirani pomočnik Malin BJÖRK
Soma AHMAD Praktikanti Josef WEIDENHOLZER
Yumgyul AHMEDOVA lokalni pomočnik Filiz HYUSMENOVA
AI COMSYS SRL Izvajalci storitev Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Ferdinando AIELLO Praktikanti Fulvio MARTUSCIELLO
Giovanni ALBANI Plačilni zastopniki Damiano ZOFFOLI
Sarah Maria ALBER akreditirani pomočnik Ingeborg GRÄSSLE
Pilar ALBERT SANCHEZ akreditirani pomočnik Santiago FISAS AYXELÀ
Elena ALBERTI lokalni pomočnik Fulvio MARTUSCIELLO
Evelien ALBLAS akreditirani pomočnik Cora van NIEUWENHUIZEN
Jelena ALEKSIC lokalni pomočnik Ivo VAJGL
Nevena ALEKSIEVA lokalni pomočnik Sergei STANISHEV
Miglė Alenčikaitė lokalni pomočnik Antanas GUOGA
Loredana-Gabriela Alexandru akreditirani pomočnik Sorin MOISĂ
Ruxandra-Alina ALEXE lokalni pomočnik Daciana Octavia SÂRBU
Zooula ALKIVIADI lokalni pomočnik Demetris PAPADAKIS
All Profit Business & Co s.c. Plačilni zastopniki Danuta JAZŁOWIECKA
John ALLEN lokalni pomočnik Tim AKER
Julie Anne ALLISON lokalni pomočnik Derek VAUGHAN
ALLROUND SERVICE GmbH Plačilni zastopniki Udo VOIGT
Par Rikard ALLVIN lokalni pomočnik Max ANDERSSON
Lajos ALMASI lokalni pomočnik Krisztina MORVAI
Andrea Patricia ALMEIDA CORDERO akreditirani pomočnik Mariya GABRIEL
Nagore ALMENA ARBEO akreditirani pomočnik Pilar del CASTILLO VERA
ALMOND TREE s.r.l. Izvajalci storitev Rosa D'AMATO
ALPHA INFO Izvajalci storitev Dubravka ŠUICA
Laure ALTEIRAC akreditirani pomočnik Michèle ALLIOT-MARIE
Marie Katharina ALTER akreditirani pomočnik Gesine MEISSNER
Nicholas James ALTHAM akreditirani pomočnik Jacqueline FOSTER
Giancarlo ALTIERI akreditirani pomočnik (skupina) Andrea COZZOLINO Roberto GUALTIERI
Pierre-Edouard Tamatoa ALTIERI akreditirani pomočnik Renaud MUSELIER
Jon ALTOLAGIRRE ASKASIBAR akreditirani pomočnik Josu JUARISTI ABAUNZ
ALTONEO Conseil Plačilni zastopniki Jean ARTHUIS
Magali ALTOUNIAN akreditirani pomočnik Françoise GROSSETÊTE
Victor Luis ALVAREZ MARTINEZ lokalni pomočnik Estefanía TORRES MARTÍNEZ
Joana ALVES Praktikanti José Inácio FARIA
JOSE ALBERTO ALVES PEREIRA akreditirani pomočnik (skupina) Francisco ASSIS Ana GOMES Liliana RODRIGUES Maria João RODRIGUES Manuel dos SANTOS Ricardo SERRÃO SANTOS Pedro SILVA PEREIRA Carlos ZORRINHO
Giuseppe ALVIGGI Praktikanti Andrea COZZOLINO
Antonella ALVISINI akreditirani pomočnik Paolo DE CASTRO
AM ASPECT OOD Plačilni zastopniki Eva MAYDELL
Maria Do Rosario Henriques AMADOR lokalni pomočnik João PIMENTA LOPES
Hakan AMASYALI akreditirani pomočnik Filiz HYUSMENOVA
Santa AMATO Praktikanti Salvatore CICU
Jean Etienne Marie Patrick AMAUDRIC DU CHAFFAUT akreditirani pomočnik Angélique DELAHAYE
Benedetta AMBROGETTI lokalni pomočnik Simona BONAFÈ
Marlena Agnieszka AMBROZIK lokalni pomočnik Urszula KRUPA
AMERICAN CENTER ICS Izvajalci storitev Joëlle MÉLIN
Justyna AMKO Ameljan-Kowalska Izvajalci storitev Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Filomena AMOR MERINO lokalni pomočnik (skupina) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Mafalda Margarida AMORIM OLIVEIRA DE SOUSA Praktikanti José Inácio FARIA
Aliz-Timea ANDERCO lokalni pomočnik Csaba SÓGOR
Michel Vincent ANDERLINI akreditirani pomočnik Jasenko SELIMOVIC
Henrik Bang ANDERSEN akreditirani pomočnik Rina Ronja KARI
Jens ANDERSEN lokalni pomočnik Margrete AUKEN
Michel Bloch ANDERSEN Praktikanti Morten LØKKEGAARD
Martin ANDERSSON akreditirani pomočnik Fredrick FEDERLEY
Karen Louise Anderton lokalni pomočnik Keith TAYLOR
Armen ANDONIAN akreditirani pomočnik Nirj DEVA
Beatriz ANDRADE Praktikanti Sofia RIBEIRO
Guenter ANDRAE lokalni pomočnik Peter JAHR
Marton ANDRASSY akreditirani pomočnik Tamás DEUTSCH
Elsa Andreadou akreditirani pomočnik Kostas CHRYSOGONOS
Nikolay ANDREEV akreditirani pomočnik Nikolay BAREKOV
Nikolay ANDREEV lokalni pomočnik Mariya GABRIEL
Elka Andreeva lokalni pomočnik Nikolay BAREKOV
Magdalina ANDREEVA akreditirani pomočnik Nikolay BAREKOV
Sabina Andrei Praktikanti Claudia ȚAPARDEL
Francesko ANDREJA Praktikanti Ivan JAKOVČIĆ
Luis Ignacio ANDREU PALOMARES lokalni pomočnik Florent MARCELLESI
Mieke ANDRIESE akreditirani pomočnik Marcel de GRAAFF
Adriana-Roxana ANDRONIC akreditirani pomočnik Damian DRĂGHICI
Artur ANDRYSIAK Izvajalci storitev Jarosław KALINOWSKI
Perrine ANDRZEJEWSKI akreditirani pomočnik Gilles PARGNEAUX
Anabel ANDUJAR VAZQUEZ akreditirani pomočnik Francisco José MILLÁN MON
Eleftheria ANGELI Praktikanti Dimitrios PAPADIMOULIS
Martina ANGELINI akreditirani pomočnik Rosa D'AMATO
MITKO ANGELOV akreditirani pomočnik Svetoslav Hristov MALINOV
Daniel ANGER lokalni pomočnik Arne LIETZ
Ioan Mircea Anghel lokalni pomočnik Emilian PAVEL
Raluca ANGHEL akreditirani pomočnik Emilian PAVEL
Adina-Maria ANGHELACHE Praktikanti Andi CRISTEA
Elena ANGHELINI lokalni pomočnik Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Pieyre Alexandre ANGLADE Pomočniki podpredsednikov/kvestorjev Pavel TELIČKA
Dario ANNOSCIA akreditirani pomočnik Alfred SANT
Vincenza ANSELMO Praktikanti Barbara MATERA
Konstantina ANTHI akreditirani pomočnik Eva KAILI
ANTHONY RJ WALKER IT SERVICES Izvajalci storitev Jill SEYMOUR
Stephanie ANTOINE-JACQUEMARD akreditirani pomočnik Frank ENGEL
Michela ANTONIOLI lokalni pomočnik Massimiliano SALINI
Desislava ANTONOVA lokalni pomočnik Svetoslav Hristov MALINOV
Marina ANTONOVA akreditirani pomočnik Andrey NOVAKOV
Nazar ANTONYK Praktikanti Janusz LEWANDOWSKI
Russell Thomas ANTRAM lokalni pomočnik Seb DANCE
Saara ANTTINEN akreditirani pomočnik Liisa JAAKONSAARI
Vytautas ANUZIS lokalni pomočnik Valentinas MAZURONIS
Karine AOUADJ lokalni pomočnik Marielle de SARNEZ
Javier APARICIO RUBIO akreditirani pomočnik Beatriz BECERRA BASTERRECHEA
Erik APEL akreditirani pomočnik Bodil VALERO
Ana Cristina Apolinario Delgado akreditirani pomočnik António MARINHO E PINTO
Danai APOSTOLIDOU akreditirani pomočnik Notis MARIAS
APS STEUERBERATER Plačilni zastopniki Sylvia-Yvonne KAUFMANN Jo LEINEN Arne LIETZ Susanne MELIOR
APSIS AUDIT Plačilni zastopniki Marielle de SARNEZ Nathalie GRIESBECK Robert ROCHEFORT
AQUILONIS d.o.o Izvajalci storitev Davor ŠKRLEC
Maximilian Marcello Horst ARACENA akreditirani pomočnik Franz OBERMAYR
Gergely Laszlo ARATO akreditirani pomočnik Péter NIEDERMÜLLER
Daniel Filipe ARAUJO CASTRO NEVES akreditirani pomočnik Paulo RANGEL
Aroa ARAUZO PEREZ lokalni pomočnik Javi LÓPEZ
ARCOLYS Izvajalci storitev Michèle ALLIOT-MARIE
Monica ARENAS lokalni pomočnik Louis MICHEL
Maxime ARGENTIN lokalni pomočnik Nicolas BAY
Barbara ARGIOLAS lokalni pomočnik Renato SORU
Mihaela ARGIROVA lokalni pomočnik Andrey KOVATCHEV
Ida Aringer Praktikanti Karin KADENBACH
Cristina Maria ARION akreditirani pomočnik Cristian Dan PREDA
ARISTON Izvajalci storitev Miroslav POCHE
Antonino ARLACCHI akreditirani pomočnik Ivo VAJGL
Mark ARLESTRAND akreditirani pomočnik Jasenko SELIMOVIC
Justine ARNAUD lokalni pomočnik Michèle RIVASI
Pierre-Yvain ARNAUD lokalni pomočnik Guillaume BALAS
Isaac Nathan Esther ARNOUD akreditirani pomočnik Nadine MORANO
Christian ARON lokalni pomočnik Angelika NIEBLER
Miguel Xavier ARTETA ARILLA lokalni pomočnik Maite PAGAZAURTUNDÚA RUIZ
ARTS MEDIA Izvajalci storitev Raffaele FITTO
Artsylvania Media Srl Izvajalci storitev Daniel BUDA
Cecilia ARVEDI akreditirani pomočnik Daniela AIUTO
Maria Maijastiina ARVOLA akreditirani pomočnik Petri SARVAMAA
ASAT CONSULTING (EX TAX ADVISORY & CONSULTING SRL) Plačilni zastopniki Adina-Ioana VĂLEAN
ASD - OIKONOMIKOI SYMVOYLOI Plačilni zastopniki Eva KAILI
Mariano Luis Asenjo Pajares lokalni pomočnik Paloma LÓPEZ BERMEJO
Antoaneta ASENOVA akreditirani pomočnik Filiz HYUSMENOVA
Asenia ASENOVA lokalni pomočnik Nikolay BAREKOV
ASHTON KCJ Izvajalci storitev Vicky FORD
ASIANAJOTOIMISTO FERENDA OY Plačilni zastopniki Pirkko RUOHONEN-LERNER Hannu TAKKULA
Alise ASKINEZERE akreditirani pomočnik Catherine STIHLER
ASOCIATIA DEMOCRATIE, DIALOG, CIVILIZATIE Izvajalci storitev Monica MACOVEI
Andre ASSARSSON lokalni pomočnik Gunnar HÖKMARK
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS PCF Plačilni zastopniki Patrick LE HYARIC
Karl-Hadrien ASTIE lokalni pomočnik (skupina) Angélique DELAHAYE Brice HORTEFEUX
ASTRA REFIZ D.O.O. Plačilni zastopniki Tonino PICULA Davor ŠKRLEC
Christina ATALAY (WEBER) lokalni pomočnik Peter SIMON
Magdalena Zhivkova Atanasova lokalni pomočnik Nikolay BAREKOV
Tsvetelina ATANASOVA lokalni pomočnik Georgi PIRINSKI
Georgios ATHANASIADIS akreditirani pomočnik Theodoros ZAGORAKIS
Stephen Bryan ATKINSON akreditirani pomočnik James CARVER
Andro ATLAGA akreditirani pomočnik Ivica TOLIĆ
Dimitrios Atreidis lokalni pomočnik Theodoros ZAGORAKIS
Sophie ATTUIL akreditirani pomočnik Sylvie GUILLAUME
Jean-Gabriel AUDEBERT-LAS ROCHAS akreditirani pomočnik Dominique RIQUET
AUDECA Plačilni zastopniki Guillaume BALAS Isabelle THOMAS
Patrice AUDIBERT akreditirani pomočnik Frédérique RIES
AUDIT CONSEIL EXPERTISE - Guy Castinel Plačilni zastopniki Renaud MUSELIER
AUDITAX Plačilni zastopniki Vladimír MAŇKA Boris ZALA
AUDITCONSULTING EOOD Plačilni zastopniki Mariya GABRIEL
AUDITRIUSMAD AUDITORIA E CONSULTORIA LDA Plačilni zastopniki Liliana RODRIGUES
Aurelia Serena Auerbacher akreditirani pomočnik Siegfried MUREŞAN
Claas AUGNER Izvajalci storitev Martin SONNEBORN
Elisabeth AUGUSTIN lokalni pomočnik Kerstin WESTPHAL
James Frederick AULIFFE akreditirani pomočnik Richard ASHWORTH
Crawford Roy Martin AUSTIN akreditirani pomočnik Steven WOOLFE
AUTOTAKSI PSALTIROV ROMAN S.P. Izvajalci storitev Romana TOMC
David AVILA Plačilni zastopniki Marisa MATIAS
AVILA Spolka z ograniczona odpowiedzialnosci Plačilni zastopniki Zdzisław KRASNODĘBSKI
Manuel AVRAMESCU akreditirani pomočnik Ramona Nicole MĂNESCU
Florin Alin AXIN lokalni pomočnik Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Lydia AXTMANN lokalni pomočnik Beatrix von STORCH
Sophie Alexandra AYLMER akreditirani pomočnik Keith TAYLOR
Cirilo Andre AZEVEDO DA COSTA Izvajalci storitev Paulo RANGEL
Linda AZIZ akreditirani pomočnik Cecilia WIKSTRÖM
AZUKEN LTD Plačilni zastopniki Ilhan KYUCHYUK
Claire Azzopardi lokalni pomočnik Miriam DALLI
Nicholas Azzopardi lokalni pomočnik David CASA
Anissa AZZOUG lokalni pomočnik Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY

Akreditirani pomočnik delo opravlja v enem od treh krajev dela Evropskega parlamenta (v Bruslju, Luxembourgu ali Strasbourgu) in sklene pogodbo o zaposlitvi v skladu z evropsko zakonodajo neposredno s Parlamentom. Lokalni pomočnik delo opravlja v eni od držav članic EU in ima pogodbo o zaposlitvi ali pogodbo o opravljanju storitev, za katero velja zasebno pravo in jo sklene neposredno s poslancem v skladu z nacionalno zakonodajo. Poleg tega se lahko poslancu v prostorih EP in v državah članicah pridružijo tudi praktikanti.
Več informacij je na voljo v razdelku o kadrovskih zadevah