Aktuality 

Featured 

Shrnutí debaty spitzenkandidátů        

Evropské záležitosti 
 

V bruselském sídle Parlamentu se v debatě 15. května střetla šestice kandidátů nominovaných evropskými politickými stranami na šéfa respektive šéfku Evropské komise.

Interaktivní infografika o protiteroristických opatřeních        

Bezpečnost 
 

Zastavit terorismus vyžaduje kombinaci opatření od posílení kontrol evropských hranic, přerušení zdrojů peněz, až po boj proti radikalizaci. Přečtěte si, co dělá Evropa.

Video  pro evropské volby 2019        

Evropské záležitosti 
 

Evropa stojí před celou řadou výzev. Hlasováním ve volbách můžete nasměřovat naši budoucnost. Zvolte si Evropu, ve které budou vyrůstat naše děti. Víc ve videu.

Sdílet tuto stránku na Twitter

V Evropě končí třetí den voleb do Evropského parlamentu. Volební místnosti se ve 22h uzavřely na Slovensku a Maltě.… https://t.co/j8nygfyWTG

Další články: 

Dobrovolníci iniciativy Tentokrát budu volit        

Evropské záležitosti 
 

Víte, kdy se evropské volby konají v Česku? A hlavně: co udělat proto, aby za nás nerozhodovali jiní a k volbám šli i vaši známí a příbuzní? Shrnujeme veškeré informace.

TST banner transport safety ©AP images/European Union-EP        
Priorita 

Priorita 
Bezpečné silnice 

Evropské záležitosti 
 

Jak pracuje Evropa na tom, aby se díky společným pravidlům zvyšovala bezpečnost na silnicích a snižoval počet obětí autonehod.

Fakta a čísla o Parlamentu za období 2014-2019        

Evropské záležitosti 
 

Kolik hlasování na plénu poslanci v osmém volebním období absolvovali? Odpověď na tuto a další otázky najdete v našem shrnutí aktivit 2014–2019.

oznámení e-mailem 

Odebírat aktualizace k oblíbeným tématům