Tiskové středisko 

Filtr 

Plenární zasedání 
LIBE 
 

On the 80th anniversary of the start of the Second World War, Parliament insists on the importance of remembering Europe’s tragic past to safeguard Europe’s future.

Plenární zasedání 
 

Fruit, vegetables or animals obtained from conventional breeding processes, such as crossing, must not become patentable, MEPs said in a non-legislative resolution on Thursday.

Plenární zasedání 
BUDG 
 

On Wednesday, MEPs approved a €100 million top-up for the EU’s research programmes (€80 million for Horizon 2020) and youth mobility (€20 million for Erasmus+).

       
 

Akreditace pro zástupce médií 

Novináři, fotografové a audiovizuální týmy musí za účelem vstupu a práce v budově Parlamentu požádat o novinářskou akreditaci a/nebo zvláštní audiovizuální akreditaci.

FAQ 

Jak poslanci EP pracují, kolik vydělávají a jaké jsou jejich výdaje? Odpovědi na tyto i další dotazy týkající se činnosti a provozních nákladů Parlamentu naleznete v oddílu často kladených dotazů (FAQ).

Kontaktujte nás 

Tiskové oddělení Evropského parlamentu disponuje týmem pracovníků, kteří jsou nápomocni novinářům a poskytují jim informace o parlamentní činnosti a rozhodnutích, která byla přijata ve výborech a na plenárním zasedání.