Alates 15. juunist ei pea mobiilikõnede, sõnumite ja andmeside eest ELis reisides enam juurde maksma. Instagramis on sel puhul käivitunud fotokonkurss!

Fotokollaaž: erinevad reisile kaasa võetavad asjad        
Saada läbi Instagrami meile oma foto! 

Rändle nagu kodus! Rändlustasude kadumise puhul on parlamendi Instagrami lehel käivitunud fotovõistlus, kuhu ootame jäädvustusi kõikjalt Euroopast. Millisest ELi nurgast sai võetud kõne või kus surfatud veebis?

 

Lase fantaasial lennata ja postita Instagrami! Lisa kindlasti hashtag #ByeByeRoaming ja tag’i meie konto @europeanparliament. Suve jooksul jagame parimaid fotosid oma Instagrami lehel.

 

Auhinnareis Strasbourgi

 

Kolme parima jäädvustuse autorid saavad novembriks kutse Strasbourgi täiskogule. Kohale jõudes võtavad nad enda käsutusse parlamendi Instagrami konto: ülesandeks on filmiauhinna LUX piduliku auhinnatseremoonia kajastamine. Laureaat kuulutatakse istungitesaalis välja 15. novembril.

 

Lisaks läheb valik parimatest fotodest üles EP külastuskeskusesse Parlamentarium – tegemist on ühe kõige populaarsema muuseumiga Brüsselis.

 

Reeglid

  • Fotot postitades kasuta hashtag’i #ByeByeRoaming ja tag’i @europeanparliament.
  • Konkursil osaleja peab elama ELi liikmesriigis, olema vähemalt 18 aastat vana ning omama postitatava foto kõiki autoriõigusi.
  • Valmis tuleb olla reisiks Strasbourgi 14.-15. novembril 2017.

 

Fotosid teemal #ByeByeRoaming saab üles laadida kuni 31. augusti keskööni (CET).

 

Edu!