Euroopa sinu nutitelefonis – mobiilirakendus liidu oleviku ja tulevikuga tutvumiseks 

 
 

Jaga seda lehte: 

Euroopa Parlamendi välja töötatud rakenduse kaudu saab ülevaate sellest, kuidas EL mõjutab meie igapäevaelu ja millised võimalused meil on liidu tulevikku kujundada.

Mida Euroopa Liit tegelikkuses tähendab?

Rakendus Citizens’ App pakub rikkalikult teavet selle kohta, kuidas Euroopa Liit meie elu mõjutab. Olete mahepõllumajandustootja? Harrastate vabaõhusporti? Tahaksite vabatahtlikku tööd teha? ELi eeskirjadest on abi igal alal. Citizens’ App aitab teile vajaliku teabe kiiresti üles leida.

Rakenduse abil saab ka vaadata, mida EL eri piirkondade heaks teeb. Igal pool, ka teie kandis, leidub liidu toetatud projekte, mille eesmärk on inimeste elu paremaks muuta.


Lööge kaasa

Rakendus võimaldab ka tulevikku vaadata. Selle abil leiab näiteks kliimamuutuste, küberkaitse ja välispoliitika teemalisi uuringuid, mis aitavad mõista, milliseks meie ühiskond võib lähiaastail kujuneda.

Kuid lõpuks on Euroopa Liit siiski selline, milliseks meie ta teeme. Sellepärast aitab rakendus teil oma lähikonnas huvitavaid algatusi leida ja jälgida, kuidas need edenevad. Saate panna järjehoidjaid, üritusi sõpradega jagada ja hinnanguid anda. Lööge kaasa! Kohtuge inimestega, kellel on samad huvid või mured, ja aidake Euroopat paremaks muuta!


Citizens’ App on kättesaadav kõigis 24 ELi keeles. Laadige see tasuta alla Apple App store’ist või Google Play’st.