Otse peamenüüsse (vajuta "Sisene")
Lehekülje sisu juurde (klõpsake nupul "Sisene")
Otse muude veebisaitide loetellu (vajuta "Sisene")

EP veebilehe põhjalikud ülevaated: kogu info ühest kohast

Muu Artikkel - Institutsioonid01-08-2012 - 08:00
 
Eelarve, reisimine, hüpoteeklaenud, ACTA   Eelarve, reisimine, hüpoteeklaenud, ACTA

Euroopa Parlament (EP) tegeleb inimeste jaoks oluliste teemadega: majandusküsimused, ühiskonna toimimine ja kodanike roll. Oma panuse asjadest arusaamiseks annab EP veebileht, koondades ühe teema kohta käivad uudised ja intervjuud põhjalikeks ülevaadeteks. Tutvu erinevate teemadega lähemalt ning avalda oma arvamust EP Facebooki või LinkedIni lehel.


Majandus


Parlamendi töölaualt on läbi käinud liikmesriikide probleemid eelarvetasakaaluga, nõrgemate majanduste abistamine ning kriisis kannatada saanud kodanike toetamine. Meie põhjalikud ülevaated keskenduvad majandusjuhtimisele, hüpoteeklaenudeturu reformimisele ning ELi pikaajalisele finantsraamistikule ja tuleva aasta eelarvele.


ACTA


Võltsimisvastane kaubanduslepe ACTA oli mõeldud autoriõiguste kaitsmiseks, kuid sellest sai oht kodanikuvabadustele. Lõpptulemusena hääletas EP ACTA maha. Parlamendis toimunud menetlusest annab täpse pildi meie põhjalik ülevaade. 


Ühiskond


ELi poliitika suunamine, reisimine või lihtsalt söömine – kodanike ja tarbijate võimalused on parlamendi töös tähtsal kohal. Tutvu lähemalt põhjalike ülevaadetega, mis käsitlevad Euroopa Kodanikualgatust ning reisijate õiguseid.


Tunnustamine


Loomulikult tõstab parlament esile neid, kes seda väärivad, olgu päevakorral araabia kevad, sooline võrdõiguslikkus või Euroopa kultuuri populariseerimine. Põhjalikud ülevaated räägivad Sahharovi mõttevabaduse auhinnast, parlamendi filmiauhinnast LUX ning meeste ja naiste võrdsest tasustamisest.

Viide : 20120713STO48872
Ajakohastatud: ( 27-08-2012 - 11:34)